روزنامه ,آغاز ,مشاور ,فیلم ,بازیگر ,فراهانی ,مشاور وزیر ,داوودی مهاجر ,فریبا داوودی ,گلشیفته فراهانی ,فریبا داوودی مهاجر

به نظر شما دلیل فرار اینها ، چیست؟

مسیح علی نژاد

معروف ترین زنان و بازیگران ایرانی که کشف حجاب کردند!!

معصومه علی‎نژاد قمی، معروف به مسیح علی‎نژاد در سال ۱۳۵۵ در بابل متولد شد. او روزنامه‎نگاری را از سال ۱۳۷۸ با روزنامه همبستگی آغاز کرد و بعد از آن با ایلنا همکاری کرد. از او در روزنامه‎های شرق، بهار، وقایع اتفاقیه، هم‎میهن و اعتماد ملی نیز نوشته‎هایی منتشر شده است.

 

 

گلشیفته فراهانی

 

معروف ترین زنان و بازیگران ایرانی که کشف حجاب کردند!!

رهاورد (گلشیفته) فراهانی ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران و در خانواده ای هنرمند متولد شد. پدرش بهزاد فراهانی بازیگر سینما و تئاتر کشور و مادرش فهیمه رحیم نیا فارغ التحصیل رشته هنرهای تجسمی است.

 

 

فرناز قاضی زاده

معروف ترین زنان و بازیگران ایرانی که کشف حجاب کردند!!

فرناز قاضی‎زاده روزنامه نگار ایرانی و مجری شبکه تلویزیونی بی‎بی‎سی فارسی، متولد۱۲ آذر ۱۳۵۳ در تهران است. قاضی‎زاده سال‎ها در روزنامه‎های ایرانی فعالیت کرد. او از سال ۱۳۷۵ کارش را در هفته‎نامه «خانه» آغاز کرد. بعد از آن در سال ۱۳۷۷ به روزنامه ایرانیان سپس به روزنامه زن رفت.

 

 

 

فریبا داوودی مهاجر

 

معروف ترین زنان و بازیگران ایرانی که کشف حجاب کردند!!

 

فریبا داوودی مهاجر کارشناس و مشاور دفتر مشارکت زنان اصلاحات، خبرنگار روزنامه های اصلاح طلب، مشاور رئیس جمهور در مرکز مطالعات و تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری (دولت خاتمی), مشاور وزیر علوم و مشاور وزیر ارشاد اسلامی دوران اصلاحات) بوده است.

 

 

معروف ترین زنان و بازیگران ایرانی که کشف حجاب کردند!!

 

مینا لاکانی متولد۱۳۵۱ تهران، بازیگر تئاتر و سینمای ایران بود که در سال ۱۳۷۳ برای بازی در فیلم دیدار، برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره فیلم فجر شد. وی کار خود را با تئاتر آغاز کرد اما  آغاز فعالیت سینمایی او حضور در فیلم «پرواز را به خاطر بسپار» صورت گرفت.

 

++ آیا برای آزادی فرار کردند؟

++ آیا اگر فقط اون روسری ای که ازش یه روبان بیشتر نمونده رو برداریم، آزادی تولید میشود؟

++آیا اینکه مجبورت کنند برای داشتن شهرت ، اندامت را رونمایی کنی ، آزادیست ؟

++ نمیدونم ، خدا یه ذره عقل بده ...

 

 

منبع اصلی مطلب : دنیای هپروت ...
برچسب ها : روزنامه ,آغاز ,مشاور ,فیلم ,بازیگر ,فراهانی ,مشاور وزیر ,داوودی مهاجر ,فریبا داوودی ,گلشیفته فراهانی ,فریبا داوودی مهاجر
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : بعد از یه مدت خستگی بازم اومدم ...